Školská jedáleň

Odhlasovanie z obedov

Odhlásiť sa zo stravovania je možné najneskôr do 7:00 hod. ráno v daný stravovací deň.

Stravu je možné odhlásiť IBA cez mobilnú aplikáciu Edupage:

V hlavnom menu vyberiete Jedálny lístok“ – v hornej lište si vyberiete dátum, kedy chcete stravu odhlásiť a cez tlačidlo odhlásiť sa“ na daný deň odhlásite stravu.

Telefonicky už odhlasovať sa z obedov nebude možné!

Rodič je povinný odhlásiť dieťa zo stravy, ak sa nezúčastní vyučovania.

V opačnom prípade uhrádza celú sumu /I. st.: 2,10 € – II. st.: 2,30 €/.

Rodič uhrádza plnú sumu aj v prípade, ak obed nebol prevzatý.

Ak nestihnete dieťa odhlásiť, v prvý deň neprítomnosti je možné vyzdvihnúť obed do čistých obedárov v čase od 11,30 do 12,00 hod.  – /zadná časť budovy školy - vstup do kuchyne - zvonček/.

Školská jedáleň nezodpovedá za zdravotnú bezpečnosť stravy konzumovanej mimo stravovacích priestorov školskej jedálne.

•

Podľa zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti MPSVR SR, dieťa má nárok na stravu (dotácia na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa) iba v prípade, ak sa zúčastní výchovno-vzdelávacieho procesu v základnej škole a odobralo stravu.

Na základe uvedeného zákonný zástupca dieťaťa berie na vedomie, že je povinný v prípade neúčasti svojho dieťaťa na vyučovaní dieťa zo stravy včas odhlásiť alebo uhradiť plnú výšku príspevku na stravovanie.