2 % - Delfín

Občianske združenie DELFÍN

ZÁKLADNÁ ŠKOLA, KUBRANSKÁ 80, TRENČÍN

V prípade záujmu podporiť vzdelávanie žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, môžete tak urobiť prostredníctvom

OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA DELFÍN v Trenčíne

Základnej školy Kubranská cesta 80, 911 01  Trenčín

Identifikačné číslo organizácie (IČO): 37912691

Občianske združenie DELFÍN bolo založené 13.11.2002 rodičmi detí s intelektovým nadaním.

Predmetom činnosti združenia:

- aktívne podporovať vzdelávanie nadaných detí, špeciálne v intelektovej oblasti nadania,

- zabezpečiť potrebné nadštandardné učebné pomôcky, skvalitňovať prostredie v triedach, podporovať vzdelávanie a profesionálny rast pedagogických zamestnancov,

- úzko spolupracovať s vedením ZŠ a s ŠKD, so štátnymi a samosprávnymi orgánmi, s mimovládnymi organizáciami v prospech rozvoja osobnosti detí a budovania dobrého mena školy.

Členstvo v OZ Delfín:

Členom OZ Delfín sa môže stať každý dospelý občan SR, ktorý sa chce zúčastňovať na jeho činnosti a súhlasí so stanovami združenia.

Naďa Smoleková - predsedníčka OZ (nadasmolek@gmail.com)

Mgr. Wioleta Obuchová Angrot - podpredsedníčka OZ (wioleta.obuchova@gmail.com)

JUDr. Antónia Michalíková Lorinčíková

Ing. Ľubica Hudecová

Ing. Janka Urbanová

V prípade záujmu stať sa aktívnym členom OZ Delfín a podieľať sa na rozhodovaní o efektívnom použití finančných prostriedkov združenia nás kontaktujte na uvedených adresách.

Vážení rodičia a priatelia školy, dovoľte mi tiež poďakovať sa Vám za prejavenú dôveru škole a pomoc žiakom, ktorú ste prejavili 2% svojich daní v prospech nášho Občianskeho združenia v predchádzajúcich obdobiach.

Ďakujem Vám za Vaše porozumenie a pomoc.

S úctou

Milan Marton

riaditeľ školy

Ďalšie informácie ako aj formuláre na poskytnutie 2% z Vašich daní nájdete na:

Tlačivo na stiahnutie: Vyhlasenie_2__2024_Delfin.pdf